محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
آیا می دانید چه زمانی موقع جستجو برای کاری جدید است؟ نویسنده: محمد سالاری - دوشنبه ٢٢ تیر ۱۳٩٤

منبع : مقاله 5 نشانه که باید دنبال کار جدید رفت توسط توماس چامورو پری میوزیک

ما انسانها ذاتاَ از تغییر می ترسیم یا بدلایلی از آن اجتناب می کنیم ‏ حتی زمانی که از شرایط موجود ناراحت هستیم. به همین دلیل ترک یک شغل فارغ از اینکه تا چه اندازه  برایمان  ملال آور و خسته کننده باشد کاری سخت می نماید. ولی گاهی تغییر شغل بهترین کاری است که می توان انجام داد. در اینجا به چند نکته و علامت که زمان تغییر شغل فرا رسیده است اشاره می کنیم:

  • دیگر مطلب جدیدی یاد نمی گیریم: تحقیقات نشان می دهد که شاد مسن شدن با کاری که همزمان ذهن را با یادگیری دائم قرین کند ارتباط مستقیم دارد.
  • عملکردمان ضعیف شده است: هر اندازه کارمان را بدون چالش انجام دهیم نشان از ضعیف شدن عملکردمان می باشد. عملکرد افرادی قوی است که بیشترین چالشها را در کارشان سامان می دهند. بدینترتیب دیر یا زود به سابقه شغلی مان ضرر می رسانیم و قابلیت استخدام خود را پائین می آوریم. در اینصورت بهتر است دنبال شغلی باشیم که انگیزه لازم برای مواجهه با بیشترین چالشها را برایمان فراهم آورد.
  • احساس بی ارزش بودن : نمی توان از کار لذت برد مگر آنکه احساس ارزشمند بودن بخصوص از جانب مدیر مافوق مان داشته باشیم. احساس بی ارزش بودن در کار حتی ممکن است ما را به سمت فعالیت های منفی و خرابکاری در کار بکشاند.
09121269382
  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب