محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
فعالیتهای روزانه را در ساعات مناسب آن انجام دهیم نویسنده: محمد سالاری - جمعه ٢۱ شهریور ۱۳٩۳

اقتباس از : چه زمانی را برای کارهای مهم اختصاص دهیم توسط ران فریدمن

بیشتر افراد زمانی بهره وری بیشتری دارند که کارهای مختلف را در ساعات مناسب انجام دهند. این یعنی اگر  انواع کارها را طی فعالیت روزانه  برای زمانهای مناسب آن کارها برنامه ریزی کنیم و به اجراء در آوریم به بازده بیشتری می رسیم و بدینترتیب اثربخشی را به حد اکثر ارتقاء می دهیم.

بیشتر آدمها بین ساعات 9 تا 11 صبح از بالاترین کارآئی برخوردارند اما مثلاً ساعت 3 بعد از ظهر افت کارآئی دارند (البته بغیر از شب کارها). اکنون نگاهی به فعالیت روز گذشته و روزهای قبل بیندازید. کدام ساعات  از بالاترین انرژی برخوردار بودید؟ وقتی این ساعات اوج پتانسیل خود را پیدا کردید آنوقت نسبت به این ساعات حساس باشید و اجازه ندهید تا این ساعات صرف کارهای کم اهمیت شود. از این ساعات برای بالاترین اولویت های کاری بهره ببرید و تصمیم گیریهای مهم را در این ساعات انجام دهید. انجام فعالیتهای پیچیده که نیازمند عزم و اراده و قدرت تحلیل بالائی هستند را به این اوقات اختصاص دهید.

موفق باشید

  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب