محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
اعتماد سازی در تیم های کاری مجازی نویسنده: محمد سالاری - پنجشنبه ۱٢ بهمن ۱۳٩۱

منبع:HBR سی ام ژانویه 2013

ارتقاء اعتماد به نفس تیم در فضای کاری سنتی ، بخودی خود کار سختی است، اما این فرآیند در یک محیط مجازی حتی پیچیده تر هم می شود. با اینحال به فرض پراکندگی گروه در سراسر جهان، باز هم می توان با بکارگیری موارد زیر از ایجاد اعتماد در بین گروه مطمئن شد:

  • کمک کنید تا افراد یکدیگر را بشناسند. مدیران غالباً چنین فرض می کنند که افراد به آنچه هم تیمی های شان می توانند انجام دهند، علاقمند هستند و نه خود آنها و این یک تصور غلط است. با برقرار کردن دیدارهای کوتاه فیمابین افراد تا بتوانند با یکدیگر در مورد زندگی حرفه ای و شخصی خودگفتگو کنند، می توانید ارتباطات افراد را ارتقاء دهید.
  • قدرت را در بین تیم تقسیم و جابجا کنید. ساختار متمرکز قدرت از اثربخشی کمتری برخوردار است. اجازه دهید هر یک از اعضاء  تیم آن را در برخی اوقات  رهبری کند. اشخاص دارای بیشترین دانش و صلاحیت مرتبط در خصوص یک مرحلۀ خاص از کار، ظهور خواهند کرد.

 

  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب