محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
کتاب نقشۀ ذهن مشتری منتشر شد نویسنده: محمد سالاری - چهارشنبه ۱٤ دی ۱۳٩٠

این کتاب به محققان بازاریابی و مشاوران تبلیغاتی نشان می دهد که برای دستیابی به عمق خواسته ها و نیازهای مشتریان هدف، و تعیین عوامل اثرگذار این خواسته ها و نیازها بر طراحی محصول و طراحی پیام تبلیغاتی و انتخاب رسانه مناسب، چگونه عمل کنند.

مطالعۀ این کتاب را به تمامی مدیران، مشاوران و محققان بازاریابی و تبلیغات توصیه می کنم. برای تهیه آن می توانید به انتشارات بازاریابی به شماره تلفن : 71 و 66408251 در تهران مراجعه فرمائید.

  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب