محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
سه روش برای گرفتن بهترین خروجی از یک تیم کاری نویسنده: محمد سالاری - دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩٠

منبع :HBR  ، پانزدهم آگوست 2011

برعکس باور رایج ، کار تیمی همیشه بهترین روش برای انجام کارها نیست. مسائلی از قبیل هماهنگی، رقابت، و انگیزش می تواند حتی تیمهائی با بهترین طراحی و ترکیب و نیز با ارنج کارشناسانه را تحت تأثیر قرار دهد.
در اینجا سه روش برای ارتقاء شانس موفقیت در تیم تان ارائه می گردد:


  • یک نفر را برای مخالفت با طرح ها و تصمیم ها انتخاب کنید.

تفکر گروهی محصول خطرناک کار تیمی است. از کسی بخواهید که نقش مخالف را ایفا کند تا از چالش لازم و چکش کاری ضروری ایده ها و تصمیم ها مطمئن شوید.


  • از تعداد اعضاء زیاد بپرهیزید.

تیم ها بایستی تا حد ممکن کوچک باشند- هیچگاه یک تیم بیش از 9 نفر را تشکیل ندهید.


  • اعضاء تیم را در حد ممکن ثابت نگاهدارید.

از جابجا کردن و تعویض افراد تیم در حد ممکن بپرهیزید. هنگان انتخاب افراد تیم بیشترین تلاش را بکار گیرید تا از وقوع چنین اجباری مصون بمانید. تیم های ثابت عموماً کارآئی و راندمان بهتری از تیم هائی دارند که گاه و بیگاه دچار تغییر ساختار و اعضاء می شوند.

تلفن تماس : 09121269382

  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب