محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
کاری کنید که افراد خوب تیم نزدتان بمانند(نکته های رهبری از هاروارد بیزنس ری ویو) نویسنده: محمد سالاری - دوشنبه ۸ فروردین ۱۳٩٠

تعداد معدودی از مدیران می توانند فقط با اتکاء به هوش و ذکاوت خویش، موفق شوند. بنابراین حفظ ستاره ها نه تنها برای شرکت تان خوب است بلکه برای تقویت ارکان رهبری خودتان نیز اهمیت دارد. به سه نکته برای حفظ بهترین افراد درتیم تان توجه کنید:

·        به تیم اعتماد کنید. به افرادتان فرصت بدهید تا توانمندی های منحصر به فرد خود را به کار بگیرند. به آنها اجازه دهید کاری را انجام دهند که در آن بهترین هستند.

·        ارتباط برقرار کنید. هر روز اوقاتی را به همراه افراد برای بررسی چگونگی انجام کارهایشان سپری کنید – بصورت شخصی و بطور حرفه ای. از موضوعات شخصی و حساس احتراز کنید مگرآنکه کارمندتان آن را پیش بکشد.

·        به فردیت کارکنان توجه کنید. نیازهای فردی کارکنان خود را شناسائی کنید و دستورات، تشویق ها و سمت های سازمانی  و رسمی آنها را مطابق با همین یافته ها تنظیم کنید.

  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب