محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
معرفی کتاب مدلهای مدیریتی برای راه اندازی و اداره یک کسب و کار(از تئوری تا عمل) نویسنده: محمد سالاری - یکشنبه ۳۱ امرداد ۱۳۸٩

 

کتاب مدلهای مدیریتی برای راه اندازی و اداره ی یک کسب و کار (از تئوری تا عمل) تألیف درگی - سالاری، تلاشی است  به منظور مرتقع نمودن نیاز مشاورین بازاریابی، واحدهای تحقیقات بازاریابی، و مدیران بازاریابی شرکتها و هدف از آن ارائه ابزارها و مدل هائی است که  بیشترین کاربردها را برای پاسخ گوئی به تحلیل های مورد نیاز این کسب و کارها در بر داشته باشد.

با بکارگیری متناسب این ابزارها و مدل ها می توان بر توانائی خود برای یافتن پاسخ برخی پرسشهائی که در کسب و کار با آنها مواجه می شویم ، بیفزائیم.

ترتیب این مقولات در کتاب به گونه ای است که با راه اندازی یک کسب و کار و مسائل مرتبط با آن در طی روند رشد، تقارن و تناسب داشته باشد. به عنوان مثال اولین بخش به بررسی محیط کلان کسب و کار اختصاص داده شده است و به همین ترتیب ، منظور از تأسیس شرکت (مأموریت)، و همچنین جایگاه شرکت و کسب و کار در بین رقبا و ...، مورد توجه قرار گرفته است، تا مجموعه حاضر بتواند بیشترین راهها را برای پاسخگوئی به مراحل گوناگون راه اندازی و اداره یک کسب و کار، فراهم آورد. برای تهیه این کتاب می توانید با واحد انتشارات شرکت TMBA به شماره های 4-66028401 تماس حاصل فرمائید.

با این حال استقاده از این ابزار و مدل ها پیچیدگی چندانی ندارد، اما بایستی توجه داشت که بکارگیری آنها بی نیاز از عامل قضاوت انسانی نیست . لذا به همین دلیل چنانچه در نحوه استفاده از آنها تردید داشتید، می توانید از نظرات یک مشاور مجرب استفاده نمائید.

تلفن تماس: 09121269382

  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب