محمد سالاری
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      مشاوره کسب و کار،طراحی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک (ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا کسب و کار شان را بطور علمی راه اندازی و با بهترین سود آوری اداره کنند تلفن تماس : 09121269382 خدایا جرآتی عطا فرما تا بهبود دهیم آنچه که می توانیم، صبر کنیم بر آنچه که نمی توانیم (بهبود دهیم) و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم)
زبان تن 4 نویسنده: محمد سالاری - پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳۸۸

اقدامات انعکاسی (Mirroring )

دوست دارید بیشتر اوقات خود را با چه افرادی بگذرانید؟ با بهترین دوستی که مثل خودتان پیتزا دوست دارد و عاشق فوتبال و طرفدار تیم ... است یا با کسی که از پیتزا متنفر است و اهل ورزش نیست و بردن یا باختن تیم ... هم برایش بی معنی است؟

پاسخ معلوم است. شما دوست دارید با کسانی باشید که دارای رفتار، نگرش، و ارزشهائی مطابق با خودتان باشند. کبوتر با کبوتر باز با باز،کند همجنس با همجنس پرواز.

طرفداران یک تیم فوتبال یا هر ورزش دیگر، رشته هنری، کسب و کار، و ... دوست دارند با یکدیگر مؤانست داشته باشند و با هم تعامل و تبادل نظر کنند.

اگر واقعاً می خواهید کسی شما را دوست داشته باشد و به شما اعتماد کند، بایستی دارای علائق و ارزشهای وی باشید و برای اینکار هیچ راهی بهتر از زبان تن نیست : .....


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
زبان تن 3 نویسنده: محمد سالاری - چهارشنبه ٢٥ شهریور ۱۳۸۸

علائم عصبانیت و مقاومت

افراد غالباً از بروز خشم خود جلوگیری می کنند. آنها بیشتر سعی می کنند تا احساسات عصبی خود را نشان ندهند. بنابراین بایستی بتوانید علائم و نشانه هائی را که حاکی از خشم و یا مقاومت است را قبل از آنکه اوضاع انفجار آمیز شود شناسائی نموده و برای آن فکری بکنید. در اینجا برخی از این علائم را آورده ایم:

    


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
زبان تن 2 نویسنده: محمد سالاری - شنبه ٢۱ شهریور ۱۳۸۸

علامت فکر کردن

افراد همیشه در حال فکر کردن هستند اما آدمهای مختلف مبتنی بر نوع و شدت فکری که می کنند، حرکتهای بدنی متفاوتی را از خود بروز می دهند. برخی از این حرکات به شرح زیر است :

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
زبان تن Body Language نویسنده: محمد سالاری - پنجشنبه ۱٢ شهریور ۱۳۸۸

این مطلب به صورت سلسله مقاله و به مرور تقدیم می گردد

منبع : کتاب BOdy Language Secrets

آیا تا به حال در مورد کلمه "بادی اینگلیش" چیزی شنیده اید؟ یک گزارشگر مسابقه بسکتبال را به یاد می آورم که می گفت: "ایر جوردن با استفاده از کمی بادی اینگلیش توانست توپ را به آرامی در داخل حلقه جای دهد". منظور او این بود که این بازیکن هنگام پرتاب آزاد، طوری این پا و آن پا می شد که گوئی در حال تنظیم افکارخود برای ارسال توپ به سمت حلقه می باشد.

بادی اینگلیش یکی از هزاران نمونه زبان تن است که ما در زندگی روزمره خود هر از گاهی به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه، استفاده می کنیم.

زبان تن چیست؟

زبان تن یک روش .....

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دوستان من فوروم مشاوران انجمن جهانی بازاریابی حسی استخدام حرفه ای DR. Heinz روز نوشته های برویز درگی بازاریابی حسی - میدانی مدیریت ارتباط مشتری آقای سعید میرواحدی وبلاگ آقای بیابانی دکتر احمد روستا چهارراه تبليغات سیگما گروپ اقتصاد آنلاین رفتار سازمانی پرتال زیگور طراح قالب